Nenahraditelné dřevo v interiéru. Až na věky.

Snažili se ho zaměnit za dlažbu. Mělo ho vystřídat linoleum. Jeho detaily chtěli vyrýt do betonu. Dřevo ale nikdo nenahradí. Masivní parkety přežily několik generací nejedných rodin. Trámy se dochovaly po staletí. Tak proč spoléhat v interiéru designu na jiný materiál?

Vlastnosti dřeva skvěle ukazují příklady, kdy kupujete novou skříň. Dřevotříska se pod těmi uloženými věcmi bude viklat. Kovové části mohou být příliš měkké, nebo tak špatně ovlivňovat brutálně. Každý, kdo si koupí nábytek na léta, který pracuje, sáhne po masivním dřevěném a tak i šikovném truhláři . Akorát se týká velmi dobrých kusů dřeva umývat postarat. Správně jej nalakovat, navoskovat nebo namořit. Odvděčí se vám dlouhohotrvající nákloností.

Láska jako trám

Klasické designové dřevo v interiéru pro milovníky rustikálního stylu vašich trámy. Nemusí být původní, ani mít opěrnou funkci. Zajímavé rozdělují prostor ve velkých místnostech a tak se postarají o nezaměnitelnou podobu interiéru . Trámy máte zakomponovat do kuchyňského koutu. A řeč není jen o klasických vertikálních trámech a la sloupech. Atmosféru roubenky vyvoláte střílením trámy, kontaktujte šikovnou firmu vyplníte střídavě.

Obklady a obkladačky

Dřevo vypadá krásně se na zdi. Místo, kde najdete, kde tapety nebo pestré barevné nátěry. Střídat si různé typy dřevin a díky tomu vynikající zajímavé ozdoby. Tenké podlahy kusy dřeva, které slouží jako plátno, mohou být použity přímo vyřezat vlastně cokoli. Stejně jako trámy mohou tyto výrobky jemně oddělit prostory v pokoji.

Návštěv si svůj truhláře

Masivní dřevo není nejlevnější, ale dlouhodobě se zvyšuje. Svůj dodavatel si můžete snadno stáhnout prostřednictvím stránek Poptávej.cz. Vaše poptávka zde vložená je pro poptávku zdarma a nezávazná. Jak na to? Za pár minut vyplníte, co můžete vyrobit, dodat a kde. Na uvedený e-mail můžete přidat na pár dní a nabídnout vám na míru. Máte možnost využít, vybrat nejlepší a klidný už jen na vaší domluvě. Poptat můžete i jiné materiály a služby.

 

Publikováno v Interier.