Když vinylovou podlahu, tak jedině Fatra RS a Fatra IMPERIO

Podlahu v domě či bytě máme každý, kromě stavby nového či rekonstrukci stávajícího bydlení máme ale tendenci na ni zapomínat. Proto je důležité  vybrat tu správnou. Ale která to je? Ideálním řešením do domu či bytu jsou podlahy z vinylu. Pakliže chcete do své podlahy investovat jen jednou, zvažte vinylovou podlahu značky Fatra. Podlahy Fatra RS a Fatra IMPERIO patří mezi špičku na trhu.

Fatra RS-click jsou spolehlivé a rychle nainstalované

Český výrobce Fatra se zaměřuje na vinylové podlahy už nějaký ten pátek. Vinylová plovoucí podlaha Fatra RS-click důmyslně imituje přírodní dřevěné materiály, po kterých je radost chodit. Podlahy Fatra RS-click se skládají z PUR ochranné vrstvy, vinylové vrstvy s dekorační fólií, HDF desky se zvýšenou odolností vůči vlhkosti a korkové vrstvy zajišťující výbornou zvukovou izolaci. Rychlou a snadnou montáž zajišťuje speciální spojovací systém. Podlahy jsou vysoce protiskluzové, dodávají bytovým i komerčním interiérům skvělou atmosféru a mají antibakteriální povrchovou úpravu. Pokládají se plovoucím způsobem bez použití lepidla. Po podlaze můžete chodit během montáže i ihned po ní. Na výběr máte z 16 dekorů, takže si vybere opravdu každý.

Fatra IMPERIO oceníte především v bytě

Kolekce vinylových podlah Fatra IMPERIO je určena zejména do bytových prostorů. Tyto heterogenní vinylové podlahy  nabízí dvanáct dekorů dřeva. Jsou odolné vůči vlhkému prostředí, vyznačují se odolností proti poškrábání a oděru a nízkou úrovní hluku. Podlahy Fatra IMPERIO jsou vhodné pro podlahové topení, jsou zdravotně nezávadné, s velmi snadnou údržbou.

Ať už se rozhodnete pro podlahy Fatra RS-click, nebo pro podlahy Fatra IMPERIO, chybu rozhodně neuděláte. Vinylové podlahy jsou v kurzu, snadno se udržují, vydrží dlouho a nezaleknou se ani vlhkosti. O zvukových izolačních vlastnostech netřeba dlouho hovořit, především v bytech to oceníte nejen vy, ale také vaši sousedé. Zkrátka není důvod, proč nezvolit vinylové podlahy značky Fatra.

Navštivte naše showroomy v Praze, Brně, Plzni,  Ostravě a Velké Bíteši, kde najdete velký výběr vinylových i jiných podlah. . Rádi vám tam s výběrem a realizací vaší nové podlahy odborně poradí naši pracovníci.

Více informací a inspiraci najdete také  na: https://www.svetpodlah.cz/

 

 

 

 

Publikováno v Interier.