Vinylové podlahy Fatra ve třech úchvatných kolekcích

O vinylových podlahách jste se podívali na dočíst mnoho zajímavostí. Zejména že jsou extrémně odolné, snadno se udržují, nenasáknou vlhkost a tlumí kročejový hluk. Všechny tyto informace jsou pravdivé! Pořiďte si svou domácnost novou podlahu – proč ne zrovna vinylovou? Lídrem mezi výrobci je česká společnost Fatra, která představuje trh možných kolekcí vinylových podlah.

Vinylové podlahy Fatra Thermofix

Heterogenní vinylové podlahy Fatra Thermofix se hodí jen do domácností, ale i komerčních prostor. Prodává se v dílčích a odolných proti vlhkému prostředí. Jen tak se nehlásí, že se ocitají v kancelářích s kolečkovými kancelářskými židlemi. Snižují hladinu hluku v místnosti a můžete je použít na podlahové topení. Ve vaší domácnosti, kanceláři nebo hotelu se bude skvěle vyjímat kolekce Thermofix Wood v imitaci dřeva, Thermofix Stone, Textil v imitaci kamene nebo Thermofix Art v imitaci dlouhých dřevěných prken.

Vinylové podlahy Fatra RS – klikni

Kolekce RS – click® v sobě ukrývá plovoucí vinylové podlahy se zámkovým spojem. Výrobce Fatra může znát 16 nejoblíbenějších dekorů dřeva z řady lepených vinylových dílců, které upravil do podoby plovoucích podlah . Můžete si vybrat z nadčasového interiéru, vybrat si z této kolekce, kdo vás překvapí rychlou pokládkou bez lepení, vynikající zvukovou izolaci a antibakteriální povrchovou úpravu.

Vinylové podlahy Fatra IMPERIO

Vinylové dílce IMPERIO vynikajícínou špičkou v bytových prostorech. Na výběr máte z 12 dostupných derovice, smrku a jasanu. Těžka našichlapných vrstev je dostatečných 0,3 mm.

Vinylové podlahy Fatra jsou skvělou volbou, když se rozhodnete rekonstruovat svoji domácnost nebo obchodní prostory. Vaše kolekce je něčím výjimečnou a záleží na vás, jaké dáte právě vaše.

Velký výběr těchto vinylových podlah v našich showroomech v Praze, Brně, Plzni, Ostravě a Velkých Bíteši. Rádi vás tam s výběrem a realizací nových podlaží specializujeme své přátele. korů dřeva, které jsou odolné proti poškrábání, vlhku a oděru. Snižují úroveň hluku, proto se hodí zejména do panelákových místností. Zakoupíte je v krásném dekoru dubu, kaštanu, buku, bo

Více informací a inspiraci kontaktu na: https://www.svetpodlah.cz/

Posted in Interier.