Vodovodní baterie – Důležité vybavení každé koupelny a kuchyně

Při zařizování koupelny se valná většina lidí soustředí pouze na výběr stylových obkladů, dlažby, vany nebo sprchového koutu, o poznání menší vzorek populace se zaměřuje i na výběr kvalitní a spolehlivé vodovodní baterie. To je ale přitom obrovská chyba, neboť jsou to právě vodovodní baterie, s nimiž přichází člověk při návštěvě koupelny do styku vůbec nejčastěji. To stejné platí i pro kuchyně, kde je největší důraz kladen na výběr  kuchyňských linek a přitom vhodná kuchyňská baterie vám ušetří spoustu času i peněz..

Pro ty, kteří se v nejbližší době chystají stavět či rekonstruovat koupelnu nebo kuchyni tedy naše doporučení zní jednoznačně – věnujte zvýšenou pozornost výběru funkčního a esteticky příjemného řešení vodovodní baterie, ta se vám totiž odvděčí svou spolehlivostí a dlouhověkostí.

 

Sprchové baterie – Zpříjemněte si každodenní hygienu

Čas strávený ve sprše nemusí sloužit čistě jen k provedení osobní hygieny, můžete si jej zpříjemnit i pořízením designové baterie, která jako mávnutím kouzelného proutku dodá vaší koupelně šmrnc. Na výběr přitom máte z opravdu širokého spektra druhů – od klasických sprchových baterií přes nástěnné baterie až třeba po podomítkové baterie.

Pestrá nabídka koupelnových baterií však tímto zdaleka nekončí. Zakoupit si můžete i v poslední době velice oblíbené termostatické baterie. Ty díky termostatu, jenž dovoluje nastavení maximální teploty vody, vám umožní ušetřit nemalé peníze za ohřev. Její výši si navíc můžete kdykoliv regulovat pomocí jednoduchého nastavení teploty. V neposlední řadě si můžete opatřit i celé kombinované sprchové systémy, které vás jistojistě potěší jednoduchým přepínáním možnosti použití ruční nebo hlavové sprchy.

Dřezové a kuchyňské baterie – Vaření se hnedle stane zábavou

Ať už si do kuchyně zvolíte klasickou pákovou baterii, a je zcela jedno, zdali tu s kratším nebo delším ramenem, nebo třeba baterii s vytahovací koncovkou či sprchou, tak vězte, že neprohloupíte. Kupříkladu druhá ze zmiňovaných baterií si je vás připravena získat svou praktičností, protože díky ní získáte možnost omývání i na vzdálenějších místech kuchyňské linky, než nad samotným odtokem ve dřezu.

Další skvělou a poslední dobou velice populární volbou jsou kuchyňské baterie s vysoko klenutým ramenem. Ty své uplatnění najdou především u dřezů umístěných přímo pod okny. Nicméně všechny vyjmenované typy kuchyňských baterií od renomovaných společností GROHA či FIMA vám práci v kuchyni značně zjednoduší a zpohodlní.

  

Bidetové baterie – Hygiena až na prvním místě

Vyjma sprch, van, umyvadel a dřezů jsou baterie též nenahraditelnou součástí bidetů. V případě bidetů se nejčastěji používají stojánkové baterie, a to jak otočné, tak i ty kohoutkové. Máte rádi styl a zároveň uvítáte každou ušetřenou korunu? Pak můžete bez výčitek svědomí sáhnout po termostatické bidetové baterii.

Typickým rysem bidetových baterií je určitě specifický otočný kloub, z jehož pomocí lze usměrňovat tekoucí vodu. Správně zvolené bidetové baterie jsou pak připraveny splnit vám veškeré hygienické požadavky.

V e-shopu Keraservis k tomu pak máte vytvořeny ideální podmínky, v kategorii Vodovodní baterie a sprchy je zde pro vás připraveno více než 800 kvalitních produktů, z nichž si vybere opravdu každý.

Doporučujeme vám také navštívit  showroomy společnosti Keraservis, které najdete v Brně v centru Kaštanová nebo v Praze v centru Křižíkova. Pokud se chcete pouze inspirovat podívejte se stránky https://www.keraservis.cz

 

Publikováno v Interier.