Které valentýnské dárky jsou letos top a jak s nimi souvisí bytový design?

 

Odpověď je jednoduchá: čerstvé květiny! Milují je ženy i bytový designeři. Není totiž nic krásnějšího, než propojit přírodu s moderními prvky jako jsou sklo či dřevo. Ženu rozzáříte květinovou krabičkou, interiér skleněnou vázou s nádherným rudým pugétem.

Které dárky vládnou svátku sv. Valentýna?

Letošní sv. Valentýn ovládly květinové krabičky všech barev a velikostí. Krabicím květin dominují jak tradiční červené růže, tak jarně laděné květinové mixy. Mezi ty nejpopulárnější patří jak jinak než krabice ve tvaru srdce vyplněné velkokvětými růžemi z Afriky – často doplněné o zásnubní prstýnek!

Naše floristky se do toho pořádně opřely a připravily květinové krabičky speciálně pro sv. Valentýn. Dáte přednost sladké kombinací růží nebo červené klasice? Všechny vybrané růže patří mezi kvalitní odrůdy s velkými květy a dlouhou životností. Váš valentýnský dárek tak bude mít vaše milovaná dlouho na očích a bude jí hřát u srdce mnoho dní.

Ceny květinových krabiček startují na 369 Kč/ks, ale máme samozřejmě i dražší květinové krabičky pro náročné, bohaté květinové mixy a další zajímavé kombinace.

Květinové dekorace do bytu, s nimiž jaro dorazí dříve

Chcete se i doma cítit opravdu zamilovaně? Není žádná ostuda vybrat pro sebe květiny, které milujete a obklopit se jimi v ložnici nebo v obývacím pokoji. Skleněná váza je základ, jaké růže pak zvolíte, záleží čistě na vás – nejvhodnější jsou samozřejmě červené nebo růžové růže, ale také bílé či světle fialové. Anebo zútulněte domov jednou z květinových krabiček a nelamte si hlavu s aranžováním ani s vázou!

Kytice růží pro nenapravitelné romantičky

Pro klasické romantičky milující tradiční dárky máme připravené sladké pugéty i míchané kytice růží. Všechny růže v těchto kyticích pochází od těch nejlepších pěstitelů a z jejich afrických farem. Růže tam zrály do krásy pod širým nebem, kde na ně přes den zářilo žhavé slunce a večer na ně dohlížely hvězdy. Takové romantice se nedá odolat!

Ceny takových pugétů závisí na délce stonků i velikosti květů. Náš květinový e-shop má jak levnější kytice kolem 550 Kč, ale také velkolepé kytice 100 růží za více jak 1 200 Kč s dopravou zdarma.

Řezané květiny ze všech koutů světa

Jsme největší a nejspolehlivější on-line květinářství v České republice. Jsme Florea.cz, která čerstvé květiny miluje a rozumí jim. Jako jediní máme vlastní rozvoz květin – chlazenými vozy rozvážíme květiny do všech měst a vesniček v celé ČR za 95 Kč nebo zdarma a každý všední den. V ceně každé kytice získáváte možnost poslat kytici se vzkazem a v dárkovém balení.

Publikováno v Interier,Zahrada.