Vlastní vířivka – vaše domácí terapie pro tělo i mysl

Přejete si do svého domova pořídit produkt, který vám pomůže zrelaxovat po těžkém pracovním dni a lépe usínat, zbaví vás bolestí zad a zajistí spoustu příjemných chvil v domácím prostředí? Pak si pořiďte vlastní vířivku.

O léčebné síle teplé proudící vody věděli už naši předkové. A v dnešní době, kdy trávíme celé dny u kancelářského stolu a pohybu máme málo, naopak psychické námahy spoustu, využijeme tuto léčebnou sílu hydromasáže dvojnásob.

Hydromasáž

Hydromasáž neboli vodní masáž je velice vhodná po sportovním výkonu, ale i po dni, kdy jsou naše svaly ztuhlé díky sezení u kancelářského stolu. Již mnoho lidí poznalo, a spousta lékařů potvrdilo, že hydromasáž má velice příznivé účinky na lidský organismus. Pomáhá totiž proti nespavosti, bolesti svalů, zlepšuje krevní oběh a odbourává stres.

Vířivky v ČR

V České republice existuje mnoho společností, u kterých můžete zakoupit vlastní vířivou vanu. Je však nutné dbát na to, aby vířivka, kterou si budete pořizovat, byla skutečně kvalitní. Doporučujeme proto zvolit společnost, která se specializuje na produkty světové kvality a na trhu je již několik let. Před koupí venkovní vířivky navštivte kamenné prodejny jednotlivých dodavatelů. Pouze při osobní návštěvě si vířivku dostatečně prohlédnete. Navíc, ve specializovaných prodejnách vám jistě poradí, jakou vířivku zvolit přímo pro váš byt či dům.

Malý prostor – malá vířivka

Pokud máte k dispozici pouze omezený prostor, jistě vás zaujme varianta menší luxusní vířivky určené 2 osobám. Ideálním příkladem takového typu produktu je americká vířivka MANTA od výrobce Canadian Spa International. Tato vířivá vana je díky svým rozměrům vhodná i do koupelen, na balkony, lodžie a do menších zahrad. Může se také stát součástí domácích posiloven.

Výhradním dovozcem této vysoce kompaktní vířivky je společnost SPA Studio, s. r. o. Jednotlivé modely značky Canadian Spa International® si můžete prohlédnout v některém ze showroomů společnosti SPA Studio, s. r. o., a to v Praze, v Ostravě nebo v Mladé Boleslavi.

Publikováno v Interier,Zahrada.